About me

Merhaba değerli ziyaretçi,

Ben Soner, öncelikle bloğumu ziyaret ettiğiniz ve zaman ayırdığınız için tşk ederim. Blog yazmaya 2008’de karar verdim ve ilk yazılarımı o yıllarda ilgi duyduğum web tasarım, grafik tasarım ve yazılım gibi konularda yazmaya başladım. Zaman geçtikçe ilgi alanlarım çeşitlendi ve Pazarlama İletişimi, İletişim, Sosyal Medya’ya ilgi duymaya başladım ve bu konularla ilgili kitaplar okumaya başladım. Bu kitapları okuduktan sonra bildiklerimi yazmaya ve paylaşmaya karar verdim; çünkü bilgi bende kalırsa bir anlamaı kalmaz. Diğer insanlar için değer yaratmayan bilginin bir işe yaramadığını ve bu bilgilerin değerinin sıfır olduğunu düşünüyorum.

Dear Visitor,

Firstly i would like to thank you for visiting and spending your time to read my articles on the blog. I decided to write blog in 2008 and wrote about web design, graphic design and software. Then i changed my mind and was interested in reading books about marketing communications, social media and pr, then i started to write articles about these subjects. And i also decided to share my knowledge because i believe that if you don’t share the information that you have, it’s not useful and it’s price is zero ( 0 ).

Brief information of blog writer

Blog writer soner gorpeli has graduated from Gazi University Communication Faculty, Journalism.

Knowledge: Web Design, Graphic Design, Computer Programming, Marketing, Social Media, Marketing Comm. Advertising,

Certificate : Asp.net, C#, Java, Jsp, Javascript, Sql Server 2000 – 2005, Flash Cs3, Fireworks Cs3, Actionscript 2.0, 3.0, Xml, Css, Html, Xhtml, Dhtml, Dreamweaver, Dom, Ajax, Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Acrobat, Macromedia Freehand, Quark Express, Coreldraw,  Windows 98, Xp, Vista, Microsoft Office 2003, 2007, 2010   

Yazarın Künyesi

Blog Yazarı Soner Görpeli Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden 2004-05 döneminde mezun olmuştur. Üniversite yıllarında İngilizce, bilgisayar ve Fransızca eğitimleri almıştır. Üniversite sonrasında yaklaşık 3 yıl boyunca Grafik tasarım, İnternet, Bilgisayar Programlama eğitimleri almış ve Asp.net, C#, Java, Jsp, Javascript, Sql Server 2000 – 2005, Flash Cs3, Fireworks Cs3, Actionscript 2.0, 3.0, Xml, Css, Html, Xhtml, Dhtml, Dreamweaver, Dom, Ajax, Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Acrobat, Macromedia Freehand, Quark Express, Coreldraw,  Windows 98, Xp, Vista, Microsoft Office 2003, 2007, 2010 gibi programların eğitimini almıştır.

Ayrıca Web Tasarım, Grafik Tasarımı yapmıştır ve Çocuklar İçin Satranç Başlığında bir satranç kitabı yazmıştır.  

Şu an özel bir  Medya Şirketinde müşteriyle yaratıcı ekip arasında koordinasyonu sağlamak ve işlerin organize etmek,  düzenlenecek fuarların başlangıcından fuar bitimine kadar ihtiyaç duyulan iletişim ve organizasyon faaliyetlerini yönetmek, medya planlama – satın alma, müşteri ilişkileri, doğrudan pazarlama, video prodüksiyon, 3. partilerle ilişkiler, baskılı işler, kurumsal iletişim gibi faaliyetleri organize etmek ve bu alanlarda hizmet vermekteyim.

Yazılarımı takip ettiğiniz için tşk ederim.

Değer yaratmayan hiçbir bilgi bilgi değildir… Lütfen sizde bildiklerinizi paylaşın.

Reklamlar

One thought on “About me”

  1. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum,vista kullanıcısıyım,phoshopcs3 uymsuz kullanamıyorum ,siz açıklamışsınız ama ben amatör kullanıcıyım.kursa başladım ve pratik yapmam gerekiyor dolayısı ile acilen bir çözüm bulmalıyım önerdiğiniz çözümleri becerecek bilgiye sahip değilim bana yardımcı olmanızı rica ediyorum yada bana yakın olan bir yerde olan servis olabilir,sizden çok acil cvp bekliyorum tşk ederim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Dijital Pazarlama Stratejileri, Blogger, Futurist, Social Medya Pazarlaması

%d blogcu bunu beğendi: