Apple iWatch Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak

http://yaviga.com/wp-content/uploads/2013/03/04032013-iWatch.jpg,

Apple iWatch akıllı saatini biran önce satışa sunmak için seferber oldu ve tam gaz çalışıyor. iWatch hakkında merakla beklenen birçok detay var; fakat en önemli konu şirketin yeni amiral gemisinin tasarımını nasıl yapacağı. Uzmanlara göre şirket kararını verdi ve tasarımı rakiplerinden farklı olacak.

Şirket iWatch üretimi için tam gaz çalışıyor ve çok kısa bir süre içinde yeni akıllı saatini etkinlikle tanıtmaya hazırlanıyor. Cihazın tasarımıyla ilgili bir sürü dedikodu sosyal medyada dolaşıyor; fakat uzmanlara göre Apple tasarıma karar verdi ve üretim aşamasına geçmeye hazırlanıyor.

Taiwan’lı üreticilere dayandırılarak verilen haberlere göre cihazın tasarımı oval olacak. Üretici firmalar Apple’a parça sağlamaya başladı ve ele geçen parçalardan hareketle analiz yapan uzmanlar akıllı saatin yuvarlak hatlara sahip olacağından çok emin.

Apple’ın yeni ürünü iWatch standart bir saat görünümüne sahip olacak ve bu yapısıyla diğer saatlerden çok farklı olmayacak. Fakat Apple tasarım konusunda oldukça hassas bir firma ve ürettiği her ürün tasarım olarak bir ekol. Şirketin bu hassasiyetini dikkate alırsak iWatch’ın çok iyi bir tasarımla satışa sunulacağından emin olabiliriz.

Şirket saati Temmuz ya da Ağustos ayı gibi üretmeyi planlıyor ve Eylül ayında görkemli bir tanıtım yaptıktan sonra tüm dünyada satışa sunmaya hazırlanıyor. Apple saat konusunda çok kararlı; çünkü giyilebilir teknolojiler sağlık gibi alanlarda ön plana çıkıyor.

 

,http://yaviga.com/2014/05/28/apple-iwatch-nasil-bir-tasarima-sahip-olacak/,Akıllı Saat, Apple, Giyilebilir Teknoloji,Akıllı-Saat, Apple, Giyilebilir Teknoloji, iWatch,#AkıllıSaat, #Apple, #GiyilebilirTeknoloji,Soner Görpeli,yaviga.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s