Samsung Galaxy S5 Reklamında iPhone 5s Göründü

http://yaviga.com/wp-content/uploads/2014/04/Samsung-Galaxy-S5.jpg,

Samsung Galaxy S5 geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu ve ardından tüm medya’da reklamlar dönmeye başladı. Dijital platformlarda ise yeni akıllı telefonun kampanyaları dönmeye başladı. Özellikle Youtube kanalını çok iyi kullanan şirket yeni videosunda Apple’a taş attı.

Teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S5 için televizyon kampanyası tv spotlarını hazırladı ve yayına başladı. Ultra HD kameraya sahip yeni akıllı telefonun 60 saniyelik videosunda iPhone 5s’e ciddi atıfta bulunuyor.

Özellikle Full HD video ve fotoğraf çekme konusunda iPhone’u yerden yere vuran Samsung, çektiği spotta iPhone 5S’ten 3 kat daha yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip mesajı verirken, Galaxy S5′in yanında iPhone 5S’i gösteriyor.

Tv spotunda en çok kullanılan argüman ise cihazın kamera özelliğinin çok üst düzeyde olduğu ve bu özelliklerin derinlemesine incelenmesi. Galaxy S5′in resim çekme kalitesi de tv spotunda çok detaylı inceleniyor. Reklamda ortaya çıkan diğer detaylar ise S Health ve Samsung Gear Fit bilek bandı.

S5′le gelen yeni özelliklerden bir diğeri ise S Health ve Gear Fit ile kalp atışlarınızı takip ederek size anlık sağlık durumunuzla ilgili bilgi vermesi. Akıllı telefonun içinde yer alan sensör sayesinde kalp atışlarınız çok yakında takip edilebiliyor ve anlık değişimler telefonunuzdan kontrol edilebiliyor.

Galaxy S5′in bir diğer önemli özelliği ise su geçirmez gövdeye sahip olması. TV spotunda özellikle bu detay üzerinde duruluyor ve telefonunuzla havuzda fotoğraf çekerken düştüğü zaman bile panik yapmanıza gerek kalmıyor. Birkaç görüntüde akıllı telefonun suyla teması gösteriliyor ve panik yapmanıza gerek olmadığı söyleniyor.

Şirket yeni akıllı telefonuna çok güveniyor ve özellikler itibariyle en üst düzeyde olan amiral gemisinin satışını artırmak ve rakiplerini geçmek için ciddi şekilde tv spotları ve viral videoları tüm dünya’da döndürüyor.

 

,http://yaviga.com/2014/04/27/samsung-galaxy-s5-reklaminda-iphone-5s-gorundu/,Akıllı Telefon, Mobil Dünya, Samsung, Teknoloji Tweetleri,Akıllı-Telefon, Galaxy Gear 2, Galaxy S5, Samsung Galaxy S5, Samsung Gear Fit, Su Geçirmez Telefon, Water Resistant,#AkıllıTelefon, #MobilDünya, #Samsung, #TeknolojiTweetleri,Soner Görpeli,yaviga.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s