Samsung SmartCam Pro Evinizi Uzaktan İzleyin

Samsung SmartCam Pro internet aracılığıyla evinizi uzaktan izlemenize imkan verecek ve bu akıllı cihaz sayesinde gözünüz arkada kalmayacak.

Evimiz hepimiz için en önemli yerlerden birisi ve evinizden dışarıya çıktığınızda gözünüz arkada kalabiliyor ve bu durum sizi endişeye sokabiliyor. Acaba ütüyü açık mı unuttum ya da evimde olumsuz bir durum mu oluştu derken gününüz çok kötü geçebiliyor.

Neyse ki teknoloji çok gelişti ve içinizi rahatlatmaya yarayacak cihazlar şu anda satışta. Bu cihazlardan bir tanesi ise Samsung tarafından üretilen Samsung SmartCam Pro. Bu cihaz sayesinde evinizi internet aracılığıyla uzaktan izleyebileceksiniz.

Wi-Fi özelliğine sahip güvenlik kamerası SmartCam HD Pro internete bağlanıyor ve evinizin görüntülerini yayınlamaya başlıyor. Siz de akıllı telefonlarınız aracılığıyla kameranın uygulamasını çalıştırarak evinizi görebiliyorsunuz.

SmartCam HD Pro bilgisayarınızın tarayacısından veya Android ya da iOS işletim sistemlerini kullanarak da evinizi gözetlemenize imkan veriyor. Aralıkta satışa sunulacak cihazın satış fiyatı 179 $ olacak. Türkiye satış fiyatı ise 350 – 500 TL civarı olması bekleniyor.

Bu tip kameraları Samsung’un dışında Dropcam ve Logitech firmalarda satışa sundu ve bu cihazlar sayesinde fazla maliyete girmeden evinize kamera sistemi kurabiliyorsunuz. Dropcap’in satış fiyatı 149 $ ve Samsun HD Pro Cam’dan 30 $ daha ucuza satılıyor. Samsung HD Pro karanlıkta hareketleri algılama özelliğine sahip.

https://www.dropcam.com/

Dropcam kamerayı kayıt cihazıyla satın almak isterseniz 248 $ fiyatı var. Eğer sadece kamerayı satın almak isterseniz 149 $ fiyatı var. Dropcam kamera gece görüşü, saate göre programlanabilme, hareket ve ses sensörü ve evde herhangi bir hareket veya ses olduğunda size mail atarak uyarabilme özelliğine sahip. Evde cam kırılması ve yüksek bir ses olduğunda yine sizi uyarıyor ve bu sayede evinizin dışındayken gözünüz arkada kalmıyor.


// // <![CDATA[

// ]]>

Related-items

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s