Game Of Thrones 3. Sezon 31 Mart’ta Yayınlanıyor

Game Of Thrones ( Taht Oyunları ) 2011′de yayınlanmaya başlanan ve izleyicileri tarafından 10 üzerinden 10 puan alan bir televizyon dizisi ve son zamanlarda adından çok söz ettiriyor. Dizinin ilk iki bölümü çok sürükleyiciydi ve şimdi gözler merakla beklenen 3. sezon bölümü 31 Mart’ta yayınlanacak.

Dizide 1. ve 2. sezon çok hareketli geçti. Kral Robert’in Kuzey Bölgenin komutanı Ned Stark’ı yardımcısı olarak çağırması ve daha sonra tahtta gözü olanların oynadığı olaylar neticesinde, Kralın öldürülmesini ve Kralın oğlu Joffrey’nin tahta geçmesinden sonra Ned Stark’ın idam edilmesini izledik.

Taht için savaş alt yapısını oluşturan diğer bir kavim de ejderhaları yöneten Daenerys Targaryen. Daenerys abisinin ülkeyi yönetme hırsı yüzünden yerli bir savaşçı lidere satıldı ve daha sonra sahip olduğu yumurtalardan çıkan ejderhaları büyütmeye başlıyor. Ejderhaların düşmanları da var; çünkü kim ejderhalara sahip olursa savaşta avantaj kazanacak.

Diğer tarafta ise babasının intikamını almak isteyen Robb Stark birkaç savaş kazanmıştır ve kralın şehrine doğru ilerlemektedir. Çiçeği burnunda kral Joffrey ise savaşa hazırlanmaktadır ve yardımı kısa boylu savaşçı, aslında daha çok politikacı olan annesinin kardeşi Tyrion Lannister’dan beklemektedir.

Yukarıdaki gelişmelerin sonucu 3. sezonda nasıl gelişecek merak ediliyor ve diziyi yayınlayan HBO tarafından 3. sezonun trailer’i yayınlandı. Dizi 31 Mart 2013 saat 21.00′de yayınlanacak ve hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yayınlanan bu trailerde savaş sahneleri dikkat çekiyor ve traileri izledikten sonra savaşın çok yakın olacağını çıkarabiliriz. 31 Mart’ta Game Of Thrones’u kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Related-items

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s