Kate Upton Mercedes Reklamında Boy Gösterdi

Mercedes yeni modelinin tanıtımı için ünlü model Kate Upton’la kameralar karşısına geçti ve çok sıcak bir kliple hayranlarını büyüledi. Klip Pazartesi günü ilk olarak YouTube’da yayınlandı. Tabi ki ardından da sosyal medyada birçok sitede yer alarak ortalığı kırıp geçirdi.

Mercedes-Benz CLA modelini tanıtmak için viral bir kampanya yürütmeyi tercih etti ve bu kampanya için en uygun adayın Kate Upton olduğuna karar verdi. Daha önce bildiğiniz gibi Kate Upton seksi bir klip çekerek ortalığı yıkmıştı. Hatta bu klip sansüre maruz kalmıştı. Klibin ana amacı bir Buzz kampanyası oluşturup bloglarda ve sosyal medyada yer almak. Bu klibe yaviga.com’da yer verdiğimize göre amacına çok ulaştığını söyleyebiliriz.

Kliplerde genelde lüks araba onu yıkayan güzel bir kızla özdeşleştirilir; fakat bu klipte tam tersi bir durum söz konusu. Erkek sporcular arabayı yıkıyor ve Kate Upton ise onları hayranlıkla baktığı güzel ve alımlı bir kız olarak karşımıza çıkıyor.  Aslında bu kampanyayı bu kadar basite indirgemek doğru değil; çünkü reklam filmini ilk izlediğimizde biraz teenager kaçsa da arkasında ciddi bir planlama var. Mercedes-Benz bu reklam kampanyasıyla 3 Şubat’ta 47. gerçekleşecek olan  Super Bowl XLVII Amerikan Futbolu turnuvasının resmi tanıtımını yaparak Mercedes-Benz ve Futbol oyuncularını ilişkilendiriyor. 

Kate Upton’un bir oyun için oynadığı klip

Soner Görpeli yazdı.

Blogger & Yazar

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s