iPhone 6’nın İlk Konsept Tasarımı Ortaya Çıktı

iPhone 5′in görkemli açılışından sonra 2013′e konsept tasarımlarla girdik. Karşımıza yeni konsept tasarımlar ardı ardına çıkıyor. Yılın ilk konsept tasarımı Samsung S4′ün tasarımı bomba gibi gündeme düştü.

iPhone 6 ya da 5s söylentileri dolaşıyor ve bu konuyla ilgili yazıları yaviga.com.tr’de bulabilirsiniz. Apple’ın üretim bandını 6 aya çekmesinden yaza kadar karşımıza yeni bir cihaz çıkacağını tahmin etmek zor değil. Yeni cihazın söylentisi ardından konsept cihazlarda tasarımcılar tarafından birer birer ortaya çıkıyor. Tasarımcılar söylentilerden yola çıkarak cihazı tasarlıyorlar ve gerçek cihaz ortaya çıktığında bu konsept cihazları karşılaştırarak hangi tasarımcının en yakın tasarımı yaptığını görebiliyoruz. Tabi ki tasarımcılara Apple ödül falan vermiyor.

Federico Ciccarese, İtalyan tasarımcı iPhone 6 için bir konsept tasarım yaptı ve blog sitesinde yayımladı. Tasarım iPad Nano’dan esinlendi ve biraz da Nokia Lumia’dan bir şeyler almışa benziyor. Konsept’in işletim sistemi ise iOSX

Daha önceki yazılarımızda yazdığımız gibi iPhone 6′nın geniş ekrana sahip olacağı ve bu ekranın HD özelliklerle kullanıcılarla buluşacağı kesin gibi. Bizde yılın ilk konsept tasarımını sizinle paylaşmak istedik. Tasarıma bir göz atın ve ne düşünüyorsunuz yorum yazarak bizimle paylaşın lütfen.

Iphone6-001

iPhone 6 Konsept

Iphone-6-concept-2

iPhone 6 Konsept

Iphone6-003

iPhone 6 Konsept

Iphone6-004
Soner Görpeli Yazdı
Volunteer Blogger & Journalist
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s